Dometic, ocean, natura, plaża, widok, klif, fale, wzgórza, góry, skały, natura, przyroda

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WYPEŁNIANIA FORMULARZA: Prosimy wypełnić jak najwięcej pól. Im więcej szczegółów dodasz, tym szybciej będziemy mogli udzielić precyzyjnej odpowiedzi. *pole wymagane

ReCaptcha did not confim your submition as valid

Formularz jest chwilowo zablokowany

Using HTML tags in text inputs is not allowed

butelka, woda, napoje, deska rozdzielcza, samochód ciężarowy, podróż, transport, transportowanie, wybrzeże, skały, klify, latarnia morska, okulary, gps, tom tom

Biura handlowe

Kontakt dla klientów biznesowych

POJAZDY REKREACYJNE KAMPERY I PRZYCZEPY

Grzegorz Rybak
Tel (22) 414 32 11
grzegorz.rybak@dometic.com

ŁODZIE I JACHTY

Radosław Dąbrowicz
Tel (22) 414 32 03
radoslaw.dabrowicz@dometic.com

POJAZDY SPECJALISTYCZNE

Tomasz Kukliński
Tel (22) 414 32 01
tomasz.kuklinski@dometic.com

WyposaŻenie Warsztatowe

Mirosław Oleś
Tel: (22) 414 32 00
miroslaw.oles@dometic.com

Mariusz Krupiński
Tel: (22) 414 32 00
mariusz.krupinski@dometic.com

 

Outdoor

Michał Sojka
Tel: (22) 417 33 21
michal.sojka@dometic.com

SERWIS

Grzegorz Michalak
Tel (22) 417 33 21
grzegorz.michalak@dometic.com

Daniel Kupis
Tel (22) 417 33 21
daniel.kupis@dometic.com

 

POJAZDY CIĘŻAROWE

Krzysztof Czmuda
Tel: (22) 414 32 00
krzysztof.czmuda@dometic.com
 

Retail

Florence Hoarau
Tel: +48 573 001 789
florence.hoarau@dometic.com

Marketing

Mariya Hud
Tel (+48) 660 559 696
mariya.hud@dometic.com